Cariere

  • Dorim sa ne marim echipele si suntem in cautare de noi colegi.
  • Daca ai experienta in domeniu si te potrivesti cerintelor noastre de mai jos ca fiind in primul rand o persoana responsabila, te asteptam la un interviu sa ne cunoastem.
  • Post: Tehnician sisteme de securitate si detectie incendiu

Candidatul ideal

• Studii medii/ postliceale/ superioare, program flexibil sau full time/part time
• Experienta profesionala de minimum 2 ani de zile pe o pozitie similara – se va da proba de lucru la angajare
• Experinta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si stingere incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie;
• Cunostinte despre retele structurate de distributie voce/date
• Experinta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc.
• Fire dinamica si responsabila
• Spirit de inițiativă
• Permis de conducere categoria B
• Rezistență la stress
• 100% muncă de teren
•Asiguram instruire suplimentara pe partea de configurare sistem de automatizare Motorline, sistem de supraveghere video, antiefractie, control acces, detectie incendiu si implicare pe proiecte
• Beneficii & pachet salarial in functie de experienta (detaliate în cadrul interviului)

Descrierea jobului

• Montarea tubulaturii pentru sistemele tehnice de securitate
• Realizarea cablajului necesar sistemelor tehnice de securitate
• Instalarea sistemelor de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu
• Instalarea sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului
• Instalarea sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI)
• Punerea in functiune a sistemelor de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu ( PROGRAMARE)
• Punerea in functiune a sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului ( PROGRAMARE)
• Punerea in functiune a sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI) ( PROGRAMARE)
• Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu
• Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de detectie, efractie si control al accesului