Cariere

Tehnician sisteme de securitate si detectie incendiu

Dorim sa ne marim echipele si suntem in cautare de noi colegi.

Daca ai experienta in domeniu si te potrivesti cerintelor noastre de mai jos ca fiind in primul rand o persoana responsabila, te asteptam la un interviu sa ne cunoastem.

Candidatul ideal

> Studii medii/ postliceale/ superioare, program flexibil sau full time/part time;

> Experienta profesionala de minimum 2 ani de zile pe o pozitie similara – se va da proba de lucru la angajare;

> Experinta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si stingere incendiu, efractie, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie;

> Cunostinte despre retele structurate de distributie voce/date;

> Experinta in cablajul sistemelor, pat de cablu, tub PVC, etc;

> Fire dinamica si responsabila;

> Spirit de inițiativă;

> Permis de conducere categoria B ;

> Rezistență la stress;

> 100% muncă de teren;

> Asiguram instruire suplimentara pe partea de configurare sistem de automatizare Motorline, sistem de supraveghere video, antiefractie, control acces, detectie incendiu si implicare pe proiecte;

> Beneficii & pachet salarial in functie de experienta (detaliate în cadrul interviului);

Descrierea jobului

> Montarea tubulaturii pentru sistemele tehnice de securitate;

> Realizarea cablajului necesar sistemelor tehnice de securitate;

> Instalarea sistemelor de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu;

> Instalarea sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului;

> Instalarea sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI);

> Punerea in functiune a sistemelor de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu ( PROGRAMARE);

> Punerea in functiune a sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului ( PROGRAMARE);

> Punerea in functiune a sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI) ( PROGRAMARE);

> Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu;

> Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de detectie, efractie si control al accesului;